• MUSTAFA TURAN - 15.08.2023
  🌟 Mükemmel Bir Tatil Deneyimi! 🌟 Tatilimiz boyunca bu villa bizim için gerçekten unutulmaz bir deneyim oldu. Her detayın özenle düşünüldüğü bu güzel mekanda kendimizi evimizde gibi hissettik. Villanın geniş ve konforlu odaları, harika manzarası ve huzurlu atmosferi sayesinde tam anlamıyla dinlendik. Özellikle özel yüzme havuzu, güneşlenme alanı ve bahçe düzenlemesi bizi etkiledi. Villa sahibi güler yüzlü ve misafirperver yaklaşımı da tatilimizi daha da özel kıldı. İhtiyacımız olduğunda her zaman yardımcı oldular ve bu da tatilimizin sorunsuz geçmesini sağladı. Tatilvillacım ekibinede ayrıca teşekkür etmek isterim.
 • Havva Ertürk - 11.11.2022
  Çok temiz ve ferah bir iç alana sahip, Ekim ayı sonunda gitmiş olsak dahi konforlu ve keyifli zaman geçirdik. Sade ve şık olabilecek her şeyi düşünmüşlerdi. Tekrar gideceğimiz, huzur bulduğumuz bu güzel mekan için villa sahibimiz Özgür Bey’e ilgi ve nezaketinden dolayı tekrar teşekkkür ederiz.
 • Yasemin can - 14.05.2022
  Gecen yil kalmistik cok rahat ederek guzel bir tatil gecirdik. Bu yil yine rezervasyonumuzu yaptirdik. Havuzun buyuk olusu, bahcesi kullanim alanlari hepsi cok iyiydi.Gecen yil Kalabalik gittik gercekten cok rahat ettik ve guzel bir tatil gecirdik.
 • Emel - 27.08.2021
  Villa Aybike O Kadar Sıcak Ve Sevimli ki. 🤗 Biz Yaklaşık 1 Hafta Kaldık Ve Hiç Sıkılmadık. Kesinlikle Tavsiye Ederim. Özellikle Muhafazakar Olması, Villanın Arka Kısmının Ormanlık Bir Alan Olması 🤗 Kafa Dinlemek İçin Birebir Diyorum. 🤗 Villa Sahipleri de Çok İyi İnsanlar. Gitmek İsteyenler Hiç Tereddüt Etmeyin Bence Resimler de Görünenin Aynısı. ☺️🤗☺️