Şifremi Güncelle

header_image

Gelişmiş Arama
Your search results

Günübirlik Kamp İçin Gidilebilecek Yerler

31 Temmuz 2017 tarihinde MyPer tarafından paylaşıldı.

Bazen tatile çıkmak isteriz fakat işimiz başta olmak üzere bir çok farklı faktöre bağlı kalarak çıkamayız. Zaman ve iş konusunu dengeli tutsak bu sefer maddi anlamda sorunlar gün yüzüne çıkar. Bu durumu dengeli tutarak tatile çıkmak isteyenlere günlük kamp seçeneklerinden bahsetmek istiyoruz bugün.

Özellikle de İstanbul gibi her aşaması yoğun olan şehirlerde oturanlar sadece 2-3 saat mesafelerde yer alan kamp alanlarını bu noktada tercih edebilirler. Ne yazık ki tatil denince illa çok uzaklara gitmek, otellerde konaklamak gibi fikirler geliyor akıllara. Oysa ki 1 ya da 2 günlük izinlerde sabah çıkarak, akşama kadar ya da ertesi güne kadar yapılabilecek bir çok farklı kamp seçeneği bulunmaktadır. Hem daha uygun hem daha rahat bir kafa dinleme tatilini de bu şekilde yapabilirsiniz.

Vücudu Bazen Sıfırlamak Gerekir

Tekirdağ (Uçmakdere): Tekirdağ, ilçeleri ile sizlere çok özel doğa odaklı tatil seçenekleri bir arada sunabilen nadir illerimizden birisidir. Uçmakdere ise Şarköy adlı ilçeye bağlı olan köylerden birisidir. Eğer doğa ile gerçek anlamda iç içe ama bir o kadar da güvenli bir kamp deneyimi yaşamak istiyorsanız ideal bir seçim olacaktır.

Kırklareli (İğneada): Demirköy adlı ilçeye bağlı olan köylerden birisi olan İğneada sizlere çok farklı bir kamp deneyimi sunar. Eğer avcılığa da ayrıca ilginiz varsa İğneada en doğru seçim olacaktır. Zira ormana kurulu olan kamp alanlarında avcılığı ve doğal deneyimi en ham hali ile yaşamanız mümkün kılınmaktadır.

Bolu (Yedigöller): Özellikle aileniz ile haftasonu tatilini en verimli şekilde değerlendirmek isterseniz Yedigöller sizin için en doğru seçim olacaktır. Doğal güzelliğinin yanı sıra, yüzün üzerinde ki farklı kuş türünün de gene bu bölgede yer alması sizlere çok farklı bir kamp deneyimi sunmaktadır.

Son olarak Yalova’ya bağlı Erikli’de gene başta İstanbul olmak üzere çevre illerden kısa süre içerisinde 2-3 saatte ulaşarak kamp yapabileceğiniz alanların başında yer almaktadır.

Kategori: Blog

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın

Elektronik posta adresiniz gizli tutulur, paylaşılmaz.