Şifremi Güncelle

header_image

Gelişmiş Arama
Your search results

Endülüs Turu Hakkında Genel Bilgiler

4 Ekim 2017 tarihinde MyPer tarafından paylaşıldı.

Endülüs Özerk Bölgesi, Ege ya da Akdeniz Bölgeleri gibi büyük olan ancak turistik olan şehirlerin birbirine çok yakın olduğu bir bölgedir. Endülüs turu için çeşitli şirketler değişik tur gezileri düzenlemektedir. İspanya’da yer alan Endülüs’e gitmek için öncelikle Malaga’ya gidilir. Endülüs gezisi için düzenlenen turlar şu şekildedir:

Paket Turlar

Endülüs’e yapılacak olan paket turlar, 3 – 4 günü geçmemektedir. Bu turlar genelde Lizbon, Madrid, Tanca ve Fas şehirleri ile birleştirilmektedir. Büyük olan İspanyol şehirlerini kapsamış olan 8 ile 9 günlük turlar ile Endülüs turu yapılabilir.

Bu paket programa eklenen yerler, Endülüs’te görülmeye değer yerleri kapsamaktadır. Biraz sıkışık zamanlar olsa da uçak saatlerine dikkat edilerek fazladan zaman yaratılabilir.

İspanya’dan Paket Turlar

Madrid ya da Barcelona çıkışlı olan, birçok farklı milliyetteki insanların katıldığı geniş çaplı turlardır. Bu turlar Madrid Çıkışlı ya da Barcelona çıkışlı olmasına göre fiyat farklılığı göstermektedir.

Bireysel Turlar

Endülüs turu kişisel olarak yapılacak ise en az 5 – 6 gün ayrılması gerekmektedir. Endülüs’te yer alan şehirlerin birbirine çok yakın olması büyük avantaj sağlayarak zamandan kazandırmaktadır.

İlk olarak Malagaya gidilir ve oradan da araç ile Endülüs’e geçilir. Tren seferleri de Endülüs’e götürmektedir. Ayrıca Malaga’dan önceden kiralanan araç ile de rahat bir şekilde Endülüs turu yapılabilir. Endülüs kolay gezilebilecek bir yerdir. Karışık olmayan sade şehirleri ve birbirine çok yakın güzellikleri ile kısa zamanda gezilebilmektedir.

Kategori: Blog

Yorumlarınızı Bizimle Paylaşın

Elektronik posta adresiniz gizli tutulur, paylaşılmaz.